DIGILAND DL1018A XMF-MID1016 tablet pc için 10.1 Inç kapasitif dokunmatik ekran cam sayısallaştırıcı paneli Ücretsiz kargo

₺51.90

-4 %

₺54.63

Yeni ürün

Stokta var

renk White touch screen, Black touch screen
Marka Adı QVK
Ürün Tipi Tablet Dokunmatik Panel
uyumlu Marka Evrensel
ekran Boyutu 7 ~ 10 inç
ekran Türü kapasitif Ekran

uyarı :
biz fabrika profesyonel in dokunmatik ekran digitizer. biz de alibaba için toptan. Biz teklif binlerce dokunmatik ekran digitizer. The daha ihtiyacınız, çok daha iyi fiyat.
1. Each ekran göndermeden önce test ve % 100% çalışma; Onarım/eski Yerine, kırık, kırık, hasarlı hatalı dokunmatik ekran.
2. tabletinizi açın dokunmatik ekran bağlantı kablosu ve kontrol etmek kod numarası. olduğundan bazı tabletler ile aynı farklı dokunmatik ekran bağlantı kablosu tablet.
3. Please nazik bize kesin tam adı bırakın (özellikle RU gelen alıcı) ve Telefon No., gibi bilgileri doldurarak zaman alıcı, böylece kurye zamanında ve kolayca öğeleri teslim olabilir.
4. biz gibi öğeleri işaretlemek " örnek " veya " hediye " düşük ürün değeri ile böylece eğer en aza indirmek veya GST veya VT veya diğer Ithalat Vergileri önlemek.
5. biz sadece alınan bir garanti edemez ki sizin tablet ile uyumlu olacak, dokunmatik ekran değil ise web üzerinde resim olarak aynı bağlantı kablosu ile! Yani Lütfen eğer satın ALMAYıN kabul etmiyoruz farklı bir A + notu ile uyumlu dokunmatik ekran digitizer bizim başlık olarak flex kablo numaraları/açıklama/fotoğraf devletleri kaynağı dışında piyasada, teşekkür ederim!

Ucuz DIGILAND DL1018A XMF MID1016 tablet pc için 10.1 Inç kapasitif dokunmatik ekran cam sayısallaştırıcı paneli Ücretsiz kargo, Yüksek Kalite DIGILAND DL1018A XMF-MID1016 tablet pc için 10.1 Inç kapasitif dokunmatik ekran cam sayısallaştırıcı paneli Ücretsiz kargo, Çin Tablet LCDs ve Paneller Tedarikçiler