2019 Yeni Sıcak Satış Araba Bambu Kömür Aktif Karbon Hava Spreyi Koku Deodorant için Dropshipping Aracı Otomotiv

₺70.42

-18 %

₺86.92

Yeni ürün

Stokta var

öğe Türü Air Freshener
Ürün Uzunluk 20.5cm
Ürün Hacim which has doubled the product's ability to purify harmful substances
Özellikler 1 x Charcoal package
Tipi composite nanocatalyst
Ürün Ağırlığı 710g
Marka Adı MUQGEW
Ürün Yükseklik 3cm
Model Adı Material
Ürün Genişlik 20.5cm
şekil other


Araba Bambu Kömür Aktif Karbon Hava Spreyi Koku Deodorantı Yeni
Özelliği:
Ürün özellikleri: katı-hal fotokatalist formülasyonu geliştirilmiştir kilitleme ve çürüyen performans, hangi ürün yeteneği iki katına vardır arındırmak zararlı maddeler.
Malzeme: Ba-poli kompozit nanomaterial
Ürün boyutu: 20.5X20.5X3 CM
Ürün Açıklaması: bu kullanarak tarafından hazırlanan kesme-kenar katalitik teknolojisi alanlarında çevre malzeme teknolojisi, inorganik metalik olmayan malzemeler ve geçiş metal malzemeler. Geleneksel anlamda geleneksel adsorpsiyon teorisi ortadan kaldırır, ve daha hızlı başlangıçlı hız vardır, daha uzun kullanım süresi ve daha geniş etkisi. Kapalı kirliliği vardır gibi formaldehit, toluen, amonyak, merkaptan, hidrojen sülfür, asetaldehit, asetik asit ve TVOC. Verimli kaldırma arıtma etkisini ikincil kirliliği olmadan. Onun nano ve bıyık bileşenleri yerli mikroorganizmalar üzerinde güçlü bir inhibitör etkisi var.

Ucuz 2019 Yeni Sıcak Satış Araba Bambu Kömür Aktif Karbon Hava Spreyi Koku Deodorant için Dropshipping Aracı Otomotiv, Yüksek Kalite 2019 Yeni Sıcak Satış Araba Bambu Kömür Aktif Karbon Hava Spreyi Koku Deodorant için Dropshipping Aracı Otomotiv, Çin Hava Spreyi Tedarikçiler