Uxcell Yüksek Geri Kova Oto Araba Koltuğu Kapakları, Polyester, Mavi

₺70.97

Yeni ürün

Stokta var

Malzeme Türü Akın Kumaş
Uygulanabilir Sezon Four Seasons
Marka Adı UXCELL
öğe Türü Seat Covers & Supports

Renk: Mavi
Şık bir dokunuş eklemek için araç iç UXCELL gelen bu yarı özel fit koltuk kapakları ile Marka. en uyar kova koltuklar. Koltuk kapakları can araç ömrünü uzatmak ve koltuk görünümlü marka yeni ve temiz tutmak. Bu koltuk kılıfları en fit standart dahil olmak üzere araç sedan, SUV, kamyon vb. Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeler, Özellikleri yenilikçi kumaş ve tasarım, eski görünümünü güncellemeleri veya kirli koltuklar, böler karşı Korur, lekeleri, solma, kir, ve hayvan tüyleri, bu kapaklar araba koltukları korumak kir, aşınma ve yıpranma. Kurulumu kolay, Hiçbir profesyonel kurulum gerekli. Orijinal klozet kapağı kaldırmak gerekmez; bu fişleri sağ koltuk.
UYDURMA TALIMAT: 1, üst üzerinde klozet kapağı Çekin koltuk, Ayarlamak ve pürüzsüz için fit. 2, araba koltuğu çatlak aracılığıyla sıkıca flap çekin. 3, çekme alt klozet kapağı üzerinde alt koltuk. 4, alt üzerinde kanca ile elastik kemerler takın araba koltuğu, pürüzsüz için fit.

Ucuz Uxcell Yüksek Geri Kova Oto Araba Koltuğu Kapakları, Polyester, Mavi, Yüksek Kalite Uxcell Yüksek Geri Kova Oto Araba Koltuğu Kapakları, Polyester, Mavi, Çin Otomobil Koltuk Kapakları Tedarikçiler