Yüksek kaliteli yağlıboya Tuval Reprodüksyonlar Tall Portekizce Kadın (1916) Robert Delaunay tarafından el boyalı

₺356.47

-12 %

₺409.73

Yeni ürün

Stokta var

Boyut ( İnç) 16X24, 24x36, 36x48, 40x60
malzeme Tuval
çerçeve Hayır
çerçeve modu Unframed
Destek Tabanı Tuval
teknik el Boyalı
orta petrol
tip yağlıboya
Konular soyut
stil soyut
Marka Adı Zemalu
form Tek


Robert Delaunay (12 Nisan 1885-25 Ekim 1941) kim bir Fransız sanatçı oldu, eşi ile ve diğerleri, co-kurdu sanat hareketi, onun güçlü kullanımı için renkler ve geometrik şekiller kaydetti. onun daha sonraki çalışır daha vardı , anımsatan . onun cesur kullanımı ile ilgili anahtar etkisi hem ile renk ve net bir deney of aşk derinliği ve ton.
Robert Delaunay paris'te doğdu, George Delaunay ve oğlu Kontes Berthe F & eacute; licie de Gül. bir çocuk iken, Delaunay ' ın ebeveynler boşanmış, ve o onun anneler tarafından gündeme kardeş Marie oldu ve kocası Charles Damour, La Ronch & è yeniden yakın Bourges. o onun final sınavı başarısız olduğunda ve o bir ressam olmak istedim dedi, 1902 yılında onun amca Ronsin onu gönderdi ' ın atelier incelemek için Dekoratif Sanatlar Belleville içinde ilçe Paris. yaşta 19, o sol Ronsin odaklanmak için tamamen üzerinde boyama ve Salon için katkıda altı çalışır des Ind & eacute; kolye 1904 yılında.

Ucuz Yüksek kaliteli yağlıboya Tuval Reprodüksyonlar Tall Portekizce Kadın (1916) Robert Delaunay tarafından el boyalı, Yüksek Kalite Yüksek kaliteli yağlıboya Tuval Reprodüksyonlar Tall Portekizce Kadın (1916) Robert Delaunay tarafından el boyalı, Çin Resim ve Hat Tedarikçiler