Pet su çeşmesi, Köpek Kedi Otomatik led ışık Ile Elektrikli suluk BIZE Fiş

₺141.22

Yeni ürün

Stokta var

malzeme Plastik
Uygulanabilir Köpek Irk Evrensel
Tipi Köpekler
öğe Türü pet water bowl
hacim -

Ücretsiz-düşen Akışları: Yapar su taze, temizleyici ve daha iyi tatma ve teşvik evcil içmek için daha sağlıklı kalmak. Ayarlanabilir akış kontrolü su akışını artırmak veya azaltmak için. mavi LED ışık: pretty su alanı içinde led ışık pet yapar daha kolay bulmak için su gece veya karanlık bir ortamda.
Güvenli ve Dayanıklı: yüksek kaliteli gıda kaliteli BPA ücretsiz plastik yapılmış. Toksik olmayan ve kokusuz. Karbon filtre köpük filtreler ise kötü tatları ve kokuları kaldırır yakalamak saç ve enkaz, evcil hayvanlar için su taze ve çekici tutmak. sessiz Motor: 12 V Alçak gerilim güç kaynağı pet tutar ve kendiniz güvenli ve uyku selâmetle geceleri. en iyi için kediler/küçük veya orta dogs.60 gram su kapasiteli. boyutu: 25*19.5*11 cm/9.75x7.61x4.29 inç.
Harika bir hayvan çeşme var, ancak çok yüksek veya durdu çalışma hızla? kediler genellikle yaramaz ve tüylü ve böylece onların kürk olabilir suya düşmek zaman içme veya oynarken su. Bir kaç kıllar, kir ve enkaz filtre geçecek ve takunya su pompası ve düzgün çalışması için başarısız yapmak veya gürültülü haline.

Ucuz Pet su çeşmesi, Köpek Kedi Otomatik led ışık Ile Elektrikli suluk BIZE Fiş, Yüksek Kalite Pet su çeşmesi, Köpek Kedi Otomatik led ışık Ile Elektrikli suluk BIZE Fiş, Çin Köpek Besleme Tedarikçiler