Özel kartvizit baskı QR kod Iki taraf baskı ince buzlu PVC kartları-Orijinal Yapıt Alıcı tarafından offerred

₺376.95

Yeni ürün

Stokta var

renk 200 cards per lot, 1000 cards, 500 cards per lot
Material Matte transparent PVC 0.36mm
Size 85.5X54mm credit card size
Printing` CMYK on one side
Special process add white background


özel kartvizit baskı QR kod Iki taraf baskı ince buzlu PVC kartları-Orijinal Yapıt Alıcı tarafından offerred
ürün Açıklaması:
1. 85.5mm X 54mm
2. Baskı kart iki tarafta: 4C, can tam renkler ve üzerinde ofset baskı CMYK > 10%;
açıklama: Tüm beyaz renk arka plan olarak
3. moq 200 adet/grup; 500 adet/grup;
4. Finish: 2 yan mat yüz
5. Malzeme: 0.36mm şeffaf PVC levha (yüksek kalite)
6. e-posta adresi için Lütfen bize ulaşın bize kartvizit tasarım göndermek, böylece. açıklama: örtüşen sorunu sorunu yoktur bu her iki tarafını yazdırmak için tür saydam kart. onu satın almayın bu sorunu kabul edemez eğer. anlayışınız için teşekkürler.
1. öncelikle online sipariş verebilirsiniz. 2. bize tasarım göndermek için e-posta ile kontrol. Hiçbir tasarım sanat bakın, bizim online tasarım desenler. 3. The dijital geçirmez size gönderilecektir içinde 24 saat. 4. ödeme eğer her şey tamam. 5. biz devam kartları yapmak. Açıklama: 1. gösterilen fiyat sadece kart baskı için tek tarafı Ve tüm beyaz renk tasarım şeffaf olacak. 2. bu tür kart değil yazdırılabilir ile ortak mürekkep püskürtmeli/termal/lazer yazıcılar, Gibi Epson, Zebra ve böylece . 3. Minimum miktar tasarım başına 200 pcs veya başına adı. Ekstra ücret tahakkuk edilecektir yapmak için 100 kartları X 2 tasarımlar. 4. renk sorunu ile farklı ekran.

Ucuz Özel kartvizit baskı QR kod Iki taraf baskı ince buzlu PVC kartları Orijinal Yapıt Alıcı tarafından offerred, Yüksek Kalite Özel kartvizit baskı QR kod Iki taraf baskı ince buzlu PVC kartları-Orijinal Yapıt Alıcı tarafından offerred, Çin İş Kartları Tedarikçiler