110 v/220 v AB/ABD Plug Elektrikli Sivrisinek Katili Lamba Bug Zapper Böcek Öldürücü Lamba Haşere Güve wasp Sinek Tuzak Lamba

₺70.42

-14 %

₺82.82

Yeni ürün

Stokta var

fiş tipi eu fiş, bize fiş
Dim edilebilir mi Hayır
malzeme ABS
Güç Kaynağı AC
güç 3w
belgeleme CCC
Marka Adı Tanbaby
Model Numarası A-HQ0093
Ömrü 50000 hours
Uygulanabilir Alanı 30 square meter
gerilim 110-240V
is_customized Evet
Mosquito-killing Lamp Photocatalyst Mosquito-killing Lamp
Night light Mosquito Repeller
Electric Insect Bug Zapper Killer 110V/220V


Özellikleri :
Elektronik bug zapper kullanır yüksek frekans mavi ışık için en etkili olduğu kanıtlanmış olan cazibesi uçan böcekler gündüz veya gece oluşturmak için bir pratik, verimli, hijyenik ve otomatik elektronik böcek imha sistemi. Sadece bir elektrik prizine takın bug zapper böylece uçan veya tarama böcekler yakın çekici olacaktır ışık ve yaklaşım elektronik tahsil metal ızgara hangi kendi elektrik çarpması neden olacaktır.
Ekonomik: Yüksek verimlilik ile düşük enerji tüketimi. Hiçbir insektisit veya kimyasallar gerekli!
Yüksek Güvenlik: Bilimsel Olarak tasarlanmış sorunsuz çalışmasına, henüz plastik kalkan birim dokunmadan üzerine kullanıcıları korur. Özel tasarlanmış iç mavi ışık insan organları ve evcil hayvanlar için zararsız olduğunu.
Dayanıklılık: Sahip yüksek kaliteli dahili bileşenler, bug Zapper günün herhangi sırasında sürekli çalışabilir veya gece!

Ucuz 110 v/220 v AB/ABD Plug Elektrikli Sivrisinek Katili Lamba Bug Zapper Böcek Öldürücü Lamba Haşere Güve wasp Sinek Tuzak Lamba, Yüksek Kalite 110 v/220 v AB/ABD Plug Elektrikli Sivrisinek Katili Lamba Bug Zapper Böcek Öldürücü Lamba Haşere Güve wasp Sinek Tuzak Lamba, Çin Sivrisinek Katil Lambaları Tedarikçiler