Küçük soğutma sistemi için Normal Açık Sıcaklık Anahtarı Fan Anahtarı

₺10.93

Yeni ürün

Stokta var

renk 45 degree NO, 40 degree NO, 50 degree NO, 60 degree NO, 70 degree NO, 80 degree NO, 85 degree NO, 90 degree NO
öğe Türü Anahtarlar
Özellikler mini
malzeme Alaşım
garanti 1 month
belgeleme CCC
Anahtar Türü Sıcaklık Anahtarı
Model Numarası NO


YOK Sıcaklık Anahtarı Fan Anahtarı. Sıcaklık aralığı: 45 °C ~ 90 °C, vb Can Korumak aletleri olmaktan çok sıcak. Bu genellikle kullanılan PC kurulu. Ben T genellikle kullanılan alarm sistemi veya sistemi kapatmak için bir devre, gibi, bilgisayar, veya bilgisayar ile ilgili aletleri, ya da diğer elektrikli aletleri.
Bu mühürlü Sıcaklık anahtarı ani atlama yöntemi benimser. Sıcaklık yüksek olduğunda, sürer eylem için anahtarı üzerinde / Kapalı devre. Ne zaman daha düşük sıfırlama sıcaklık, bu'll sıfırlama otomatik olarak.
Şartname:
Ulaşın yük: 1A için 220 V AC, 3A için 24 V DC
Iletişim direnç: 50mΩ daha az
Sıfırlama sıcaklığı: +/-6 derece için 45-55 derece, 10 derece için 60-90 derece.
Sipariş, bize sıcaklık anahtarı noktası istediğiniz.
Nakliye Uyarı:
Siparişler için aşan $5, biz'll kullanımı kayıtlı hava posta ücretsiz kargo. bunu aldıktan kadar tüm yol izleyebilirsiniz. Ama daha düşük siparişler için $5, biz'll kullanımı ekonomik nakliye yöntemi, aşağıdaki ülkeler hariç, Rusya Federasyonu , Ispanya , Ukrayna Ve Belarus . Bunu izleyebilirsiniz, sadece Çin içinde olduğunda.

Ucuz Küçük soğutma sistemi için Normal Açık Sıcaklık Anahtarı Fan Anahtarı, Yüksek Kalite Küçük soğutma sistemi için Normal Açık Sıcaklık Anahtarı Fan Anahtarı, Çin Anahtarlar Tedarikçiler