HDMI Sağ Açı Liman Tasarrufu Adaptörü Erkek Kadın 270 Derece Dikey

₺5.74

-15 %

₺6.77

Yeni ürün

Stokta var

giderici noktası Koruyucular için mükemmel bir çözümdür aşınma ve yıpranma sizin ekipmanları HDMI portları nedeniyle sabit takıp prizden veya ağır HDMI kabloları üzerinde ekstra yük koymak konnektörleri. eğer düz tarafını söylemek vardı bağlayıcı üst ve alt pahlı yan vardı vardı, bu bağlantı noktası olur sağa yatay monte içine bağlıyken HDMI bağlantı noktası. senin bağlantı noktası dikey monte edilir ve düz tarafı solda, yukarı işaret olur. düz tarafı sağda vardı varsa, aşağı noktası olur. erkek Kadın AdapterPort Koruyucular aşınma ve yıpranma rahatlatmak için mükemmel bir çözümdür senin ekipmanları HDMI nedeniyle limanlar sabit takıp prizden veya ağır HDMI kabloları konnektörler üzerinde ekstra yük koymak.
eğer düz tarafını söylemek vardı bağlayıcı üst ve alt pahlı yan vardı vardı, bu bağlantı noktası olur sağa yatay monte içine bağlıyken HDMI bağlantı noktası.

Ucuz HDMI Sağ Açı Liman Tasarrufu Adaptörü Erkek Kadın 270 Derece Dikey, Yüksek Kalite HDMI Sağ Açı Liman Tasarrufu Adaptörü Erkek Kadın 270 Derece Dikey, Çin Konnektörler Tedarikçiler